صفحه اصلی شرکت کیش گلدن گیت مروری بر شرکت و اهداف آن درباره منطقه آزاد کیش ارتباط با ما English
 

شرکت کیش گلدن گیت

پشتیبانی و لجستیک صنایع نفت و گاز

 

شرکت کیش گلدن گیت سهامی خاص در سال 1382 با هدف ارائه خدمات پشتیبانی  و لجستیک به صنایع نفت و گاز در حوزه های عملیاتی فراساحلی مانند پارس جنوبی ، عسلویه - سیری - خارک و بهرگان در منطقه آزاد کیش به ثبت رسیده است.

کیفیت و تعهد در ارائه خدمات  تنها هدفی است که همواره با حمایت و پشتکار دائمی پرسنل این شرکت همراه بوده و ما را در رسیدن به اهداف و تحقق تعهدات ما در برابر شرکتهای طرف قرارداد یاری می بخشد.

دیدگاه ما در برآورده نمودن رضایت شرکتهای همکار تنها به ارائه خدمات استاندارد همگام با تخصص ، توجه و دانشی است که  روند کار را برای هر دو طرف تسهیل نموده  و مسیر را هرچه سریعتر جهت دستیابی به اهداف پروژه میسر می سازد.

دامنه فعالیت شرکت کیش گلدن گیت

دامنه فعالیت شرکت کیش گلدن گیت در قالب دو بعد پشتیبانی عملیاتی و پشتیبانی اداری تقسیم بندی می گردد. کرو چنج - انجام امور فرودگاهی - هندلینگ مسافرین اعزامی به سکو های حفاری - هندلینگ زمینی پروازی هلیکوپتر های اعزامی به سکو ها و همچنین انجام امور بندرگاهی و گمرکی در بعد عملیاتی و ارائه امور اداری - رفاهی و مسافرت به شرکت های طرف قرارداد در بعد پشتیبانی اداری می باشد.

 

امتیاز تمامی اطلاعات و محتویات این سایت متعلق به شرکت کیش گلدن گیت می باشد و هرگونه کپی برداری از محتوای این سایت ممنوع است

Kish Golden Gate Company : Our Company Overview